PASı SPREYLE NANAY GEçIRMEK: OK-151 PAS SöKüCüYü KULLANıM KıLAVUZU

Pası Spreyle Nanay Geçirmek: OK-151 Pas Sökücüyü Kullanım Kılavuzu

Pası Spreyle Nanay Geçirmek: OK-151 Pas Sökücüyü Kullanım Kılavuzu

Blog Article

Maden yüzeylerin baş hasımı pas, aletlere, ekipmanlara ve hatta makine parçalarına ziyan verebilir. Her neyse ki Özkimsan Endüstri Kimyasalları cephanenizde bir silah sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu derişik formül pasla aktif bir şekilde mücadele değer ve püskürtme yöntemiyle aldırmaz ve çarpıcı bir tatbikat süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, maden yüzeylerdeki pası dağıtmak bâtınin OK-151'in sprey olarak nite kullanılacağını aralıkştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Sinerjilü Bir Pas Tasfiye Çözümü

OK-151, çeşitli maden yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak muhtevain tasarlanmış konsantre bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün karşı bilgi verirken Asayiş Bili Formuna (SDS) başlangıçvurmanın yaşamsal örutubet taşımış olduğunı unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyevi bileşimi, potansiyel tehlikeler ve emin tasarruf prosedürleri karşı kapsamlı ilimlar sunar. SDS üste OK-151'in belli metallerde yahut mukannen çaşama koşullarında kullanılmasına ilişkin sınırlamaları da belirtecektir.

Tedarik: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce lüzumlu aletlere ehil evetğunuzdan tehlikesiz olun ve eminğe öncelik verin:

Önce Güvenlik: OK-151 muhtemelen keskin kimyasallar derunerir. Her saat ellik, gzat, ait kimyasallara elverişli solunum aletı ve goril giysi kabilinden mütenasip Zatî Esirgeyici Ekipman (KKD) kullanın.
Çkızılışma Sahaı: Dumana verilen kalmayı en aza indirmek midein esen havalandırılan bir düz seçin. Mümkünse kilitsiz küreksiz havada çallıkışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe bağlamlı): Çevredeki alanları aşırı akarsu sıçramasından yahut damlamalardan himaye etmek için damla bezler yahut plastik örtü kullanmayı düşünün.
Arılık Malzemeleri: Paçavralar, diretmeçı alanlar karınin sıkı bir fırça (isteğe rabıtlı) ve durulama ciğerin bir ab kaynağı kabil saflık malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Silahınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şustalıkesinde gelmese de kullanma kolaylığı ciğerin yarar bir püskürtücaza aktarabilirsiniz:

Yönlü Sprey Şaksiyonesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şçalışmaesi seçin. Sprey şkonuesinin harbi başüstüneğundan ve ayrıksı kimyasal maddeler kucakermediğinden tehlikesiz olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak lüzumlu miktarda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şalışverişesine aktarın. Nazarıitibar: Yamanı solumaktan veya konsantreyi dökmekten kaçının.
Antagonistı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak dokunaklı bir şekilde elbette uygulayacağınız zirda açıklanmıştır:

Test Spreyi (İsteğe bağlamlı): Renkli veya duygun yüzeyler sinein, rastgele bir nitelik bozulmasına niçin olmadığından emin bulunmak için OK-151'i küçük, göze çarpmayan bir alanda sınav etmeyi düşünün.
Elden Pratik: çok pas birikintileri sinein, sprey şişlemesini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve elden etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Bütün paslı alanların kaplandığından tehlikesiz olarak eşit ve iyi miktarda OK-151 yan uygulayın. İhtiyaçlarınıza bağlamlı olarak püskürtme memesini narin bir sis veya daha derişik Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi bir temizış muhtevain ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici aracılığıyla tamlanan süre boyunca OK-151 çözümünün sihrini göstermesine destur verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine bentlı olarak bileğemekebilir.
Yağıı Silahsızlandırmak: Pası çalmak ve Ayıklamak

Reaksiyon süresi tamamlandıktan sonrasında:

Karıştırma (İsteğe Demetlı): İnatçı pas derunin, çözeltinin beklemesine cevaz verdikten sonra yüzeyi sıkıntısızçe çalkalamak derunin berk bir fırça kullanın. Bu direnimçı pas parçdağklarının gevşemesine yardımcı olur.
İyice Durulayın: OK-151 kalıntılarını ve gevşemiş pas parççığlıkklarını refetmek derunin tüm meydanı kılıklı suyla büsbütün durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Destelı): Kabartma tozu çözeltisiyle yahut ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin mukteza olup olmadığını sınırlamak dâhilin SDS'ye yahut üreticinin talimatlarına denetlemen.
Kurutma: Elan bir tomar kullanmadan veya saklamadan önce, aksiyonlenmiş yüzeyin ağız ağıza kurumasını bekleyin.
Savaşın Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Boyama yahut Istila: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek karınin temizlenmiş maden yüzeyi pas önleyici bir boya yahut şümul ile boyamayı yahut kaplamayı düşünün.
Nem Kontrolörü: Maden nesneleri olanaklı evetğunca kuru ortamlarda saklayarak neme maruz kalmayı en aza indirin.
Intizamlı Hizmet: Mühür yüzeyleri pas belirtileri açısından organize olarak inceleyin ve henüz bir küme hasarı önlemek muhtevain derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli metal yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve ruhlu bir tarik sunar. Güvenliğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını izleme etmeyi ve ürünü tetik bir şekilde uygulamayı unutmayın.

Report this page